Chandler fidanı, Çetnır Fidanı , Fernor, Franquette Aşılı ve Sertifikalı Ceviz Fidanları . Ceviz Fidanında Patentli marka .

Cevizci Baba ceviz fidanı üretimi kadar, sattığı ürünlerde müşterilerin satın aldıkları ceviz fidanlarının nasıl yetiştirilmesi gerektiği konusunda da özenle çalışan bir firmadır. Sattığımız fidanların tutma oranı %99'dur. Tutmayan aşılı ceviz fidanlarımız yerine yenisi gönderilir. 

ceviz dikimi

Ceviz fidanı aldıktan sonra en önemli adım ceviz fidanının ağaca dönüşümündeki süreçte doğru şekilde yetiştirilmesidir. Ülkemizde birçok iş kolunda olduğu gibi bu alanda da yeterli eğitim malesef üreticiler tarafından sağlanmamaktadır. Cevizci Baba olarak sattığımız ceviz fidanları bir yana cevizin yetiştirilmesi alanında da ülke halkımıza bir hizmet sunmaya başladık. Videolu olarak ceviz fidanının nasıl yetişmesi gerektiği, nasıl bakılması gerektiği konusunda belgesel kıvamında video filmler çektik. Ceviz fidanı aldıktan sonra kafanıza takılan her soruya videolarda çözüm bulabileceksiniz. Patentli, aşılı, sertifikalı ceviz fidanı üreticisi olan Cevizci Baba ülkemizin kalkınmasının üretim ile çözüleceğini düşünmektedir. Her geçen gün sanayi ortamının büyüyüp tarımın küçülüp aynı zamanda daha değerli bir hal aldığı 21.yüzyılda topraktan geleceğinizi şekillendirebileceğinizi unutmayın..