Chandler fidanı, Çetnır Fidanı , Fernor, Franquette Aşılı ve Sertifikalı Ceviz Fidanları . Ceviz Fidanında Patentli marka .

chandler-ceviz-fidanlari

CHANDLER CEVİZ FİDANI FİYATLARI

Chandler ceviz fidanları açık kök olarak satışımız başlamıştır.

Adınıza fatura kesilip kargo ile hızlı şekilde tarafınıza gönderilmektedir.  Toplu Alımlar için Lütfen telefon numalarımızdan bize ulaşınız.

Ceviz Fidanı Sipariş Hattı

CEVİZ FİDANI SİPARİŞ HATTI : 0258 263 7680 – 44 40 70 –  0533 791 66 98 – 0537 065 9825 Numalarından bize ulaşabilirsiniz.

İster Whatsapp ister Arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Toplu alımlarda %10- % 40 arası fiyat indirimi yapılmaktadır.

Bilindiği gibi chandler ceviz fidanında aşı tutmama oranı çok yüksektir. Bu nedenle fiyatları ona bakarak değerlendirmeniz gerekiyor. Piyasada chandler diye satılan ancak deli ceviz yani normal kör ceviz olarak satılan cevizlere itibar etmeyin. Marka Tescilli Ceviz Baba size %100 Aşılı Chandler Ceviz Fidanı Gönderimi Yapmaktadır.

 

Doğru ceviz fidanı  için CEVİZCİ BABA !.

Sattığımız ceviz fidanlarında %100 tutma garantisi veriyoruz. Tutmayan aşılı chandler ceviz fidanlarının yerlerine yenilerini gönderiyoruz. Sizin yapmanız gereken şey cevizinizi alıp toprağa gömmek ve cansuyunu vermek. Geleceğe uzun vadeli yatırım olarak ceviz fidanı dikmenizi tavsiye ediyoruz.

ONLİNE SİPARİŞ FORMU